ROZLICZANIE PŁACY MINIMALNEJ W UE

Wprowadzone regulacje dotyczące płacy minimalnej początkowo spowodowały zamęt w wielu krajach UE, gdyż pojawiły się nowe obowiązki formalne, konieczność tworzenia kont na platformach zgłoszeniowych, rozliczania i zgłaszania kierowców.  Spowodowało to zwiększenie kosztów  ponoszonych przez firmy transportowe.

TachoNet proponuje usługi polegające na rozliczaniu zagranicznych płac minimalnych i zgłaszaniu kierowców do wszystkich platform. Twoja Firma otrzyma dostęp do wszystkich dokumentów niezbędnych podczas kontroli drogowej. Dostarczymy Ci raporty w języku państwa, którego one dotyczą oraz współpracę z Przedstawicielem na terytorium państwa, na którym jest taki obowiązek. Oferujemy Twojej Firmie pomoc w opracowywaniu metod optymalizacji kosztów związanych z dopłatami do płac minimalnych.

Klienci często zwracają się do Naszej Firmy z bardzo ogólnym pomysłem na zmianę czy strategię. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu uda nam się doskonale zrozumieć Twoje oczekiwania, co pomoże Twojej firmie dynamicznie się rozwinąć.